Про організацію

Донецька обласна ветеранська організація свою діяльність розпочала  з 2016 року та знаходиться за адресою: місто Маріуполь, проспект Металургів, б. 211, кабінет № 313.

Пріоритетним завданням громадської організації є координація зусиль пенсіонерів та ветеранів для захисту їхніх економічних та соціальних прав. Члени Асоціації отримують також допомогу на лікування та оздоровлення, сприяння вирішенню житлових потреб.

10 грудня 2020 року на V-й  звітно-виборчій Конференції  Донецької обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України» (далі - ДОВО) обрано керівні органи, до складу яких увійшло 28 осіб з числа ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ та Національної поліції Донеччини.

Сьогодні обласна ветеранська організація має чотирнадцять  відокремлених підрозділів - первинних ветеранських організацій, що наразі діють у Бахмуті, Слов'янську, Лимані, Покровську, Мар'їнському та Великоновосілківському районах, Лівобережному районі міста Маріуполь, Торецьку Бахмутського району; Краматорську; смт. Олександрівка  Краматорського району; Мирнограді та Добропіллі Покровського району; смт. Нікольське та Мангуш Маріупольського району.

На цей час в Донецькій області нараховується понад 8 тис. пенсіонерів та ветеранів системи МВС України. За 4 роки існування організації до її складу вже долучилися 3125 осіб. Правоохоронці у запасі мають активну життєву позицію та допомагають іншим.