Поліцейські Донеччини готові забезпечити охорону публічного порядку під час масових заходів у Маріуполі та Краматорську

Охорона громадського порядку

Завтра, 25 вересня, заплановано проведення масштабних масових заходів з нагоди відзначення Дня міста Маріуполь та Дня міста Краматорськ. Безпеку гостей забезпечуватимуть збільшені наряди поліції. Загалом на охорону правопорядку залучено близько пів тисячі правоохоронців, безпосередньо у місцях проведення заходів чергуватимуть більше 100 поліцейських у кожному місті.

Для того, щоб жителі та гості, які долучилися до відзначення Дня заснування Маріуполя та Краматорська, відчували себе в безпеці, а святкування пройшли спокійно, поліція Донеччини вживає всі необхідні заходи безпеки.

Збільшені піші наряди поліції, групи швидкого реагування, автопатрулі, поліція діалогу та екіпажі патрульних чергуватимуть безпосередньо поблизу місць проведення масових заходів. Також посилено роботу блокпостів та автошляхів.

Загалом до охорони громадського порядку залучено близько 500 правоохоронців. Основні сили поліції будуть зосереджені у місцях масового скупчення людей, аби попередити можливі правопорушення.

Також напередодні святкування вибухотехніки та кінологи обстежили громадські місця на відсутність небезпеки.

25 вересня, окрім відзначення 243-річниці портового міста, яке пройде одразу на кількох локаціях – площі Свободи, Театральному сквері та пірсі, у парку ім. Гурова відбудеться Всеукраїнський фестиваль грецької культури «Мега Йорти». Поліцейські Маріуполя беруть під контроль безпеку на заході.

Просимо з розумінням поставитися до впроваджених заходів, вони направлені на збереження Вашого життя та здоров’я.

 
Відділ комунікації поліції
Донецької області