Поліцейські Донеччини разом з рятувальниками провели інтерактивний урок для школярів

Робота з дітьми

Першими учасниками кампанії «День з поліцейським та рятівником» стали учні Великоновосілківської школи. Хлопці та дівчата ближче познайомилися з професією правоохоронців та специфікою роботи рятівників, побачили спецзасоби, службові автомобілі та дізналися про правила безпечної поведінки.

«День з поліцейським та рятувальником» - всеукраїнська інформаційна акція для школярів, яка спрямована підвищити рівень обізнаності дітей щодо загальних правил безпеки, а також більше дізнатися про професію захисників.

Інтерактивний урок провів старший інспектор ювенальної превенції відділення поліції № 1 Волноваського районного відділу поліції та співробітники ДСНС.

На інформаційно-профілактичному заході гості у формі розповіли школярам про правила безпечної поведінки на дорозі, попередження травматизму, правила пожежної безпеки, цивільного захисту та інших питань безпеки життєдіяльності людини.

Крім того, поліцейські та рятівники продемонстрували окремі зразки спеціальної техніки, спецзасобів, які використовуються у службовій діяльності.

Діти були задоволені зустріччю з можливістю дізнатися про професії, які допомагають людям.

Аналогічні заходи для школярів пройдуть у всіх населених пунктах регіону.

Волноваського районного відділу поліції
Донецької області