пр. Нахімова, 86, м. Маріуполь, 87517, Україна
тел.: +380 62 951 98 01, факс: +380 62 947 48 15
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
11.12.2017
Грудень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11
121314151617
18192021222324
25262728293031
дата з:
по:Головна » Архів новин

У Маріупольському центрі первинної професійної підготовки "Академія поліції" ДЮІ МВС України відбулася зустріч курсантів-першокурсників з очільником поліції Донеччини Миколою Олександровичем Семенишиним (ФОТО)
03.12.2017 | 14:45  |  ГУНП

1 грудня на базі Маріупольського центру первинної підготовки «Академія поліції» для курсантів 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інституту ректором інституту, професором Віктором Миколайовичем Бесчастним була організована зустріч з начальником Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генералом поліції 3-го рангу Миколою Олександровичем Семенишиним.

У ході зустрічі ректор інституту Віктор Миколайович наголосив на тому, що дуже пишається тим, що Донецький юридичний інститут знову відновив свою діяльність на рідній землі, що саме 50 курсантів, які наразі навчаються у м. Маріуполі є Новою поліцією України, тими, хто створює нову історію.

Курсанти мали можливість безпосередньо поспілкуватися з очільником поліції Донеччини Миколою Олександровичем Семенишиним, який поділився з молоддю своїм попереднім досвідом роботи у міліції та сучасними перспективами розвитку Національної поліції України. Нині ж у поліції активно проводяться реформи, і курсанти є частиною цих реформ.

Більш того, курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту привітали Миколу Олександровича Семенишина з минулим Днем Народження та подарували фото-коллаж зі спільними фото з генералом, а також представили привітання від колективу інституту з призначенням на посаду начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Також, творчий колектив курсантів, а саме, Анатолій Дзедзицький, Ангеліна Ткач та Катерина Гузікова представили музичну композицію – попурі з чотирьох сучасних пісень. Виконання двох українських та двох англійських пісень під акомпонимент гітар викликало гучні оплески усіх присутніх.

На згадку про зустрічі відбулося спільне фотографування курсантів з ректором інституту та очільником поліції Донеччини. Микола Олександрович Семенишин ще раз наголосив на тому, що у майбутньому сподівається на активну співпрацю з курсантами, які обрали освіту на рідній Донеччині.

Перші кроки у співпраці курсантського підрозділу ДЮІ в м. Маріуполі з поліцією Донеччини вже зроблені. Спільні іміджеві заходи, а саме: «Факультативи з поліцейським», які проводяться в школах м. Маріуполя, «Фестиваль поліцейської та юридичної освіти», який було проведено у м. Волноваха, участь практичних працівників поліції у навчанні курсантів, спільні культурно-масові та спортивно-масові заходи є цьому підтвердження.

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку