пр. Нахімова, 86, м. Маріуполь, 87517, Україна
тел.: +380 62 951 98 01, факс: +380 62 947 48 15
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
22.01.2018Головна » Головне меню » Управління забезпечення прав людини » Про діяльність Управління

Про діяльність Управління
05.12.2017 | 18:26

 

 

 

 


ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

У випадку порушення Ваших прав працівниками органів Національної поліції України, звертайтесь до працівників Управління забезпечення прав людини Національної поліції України (УЗПЛ НПУ) в Донецькій області – уповноважених Голови з питань контролю за дотримання прав людини в поліцейській діяльності Светлічної Ольги Олексіївни та Сосновського Олександра Віталійовича.

ХТО МИ?

Управління Центрального апарату Національної поліції  України, покликане здійснювати контроль за дотриманням прав і свобод людини в діяльності департаментів, відділів і відділень поліції, спеціальних установ та конвойних підрозділів безпосередньо поліцейськими.

Представники Управління забезпечення прав людини Національної поліції України є в кожній області, проте підпорядковуються вони лише безпосередньо Голові Національної поліції України.

НАШЕ ЗАВДАННЯ

1.      Забезпечення контролю за дотриманням прав і свобод людини працівниками поліції при забезпеченні заходів з підтримання публічної безпеки та порядку, під час виявлення та розкриття злочинів, запобігання адміністративним і кримінальним правопорушенням та протидії злочинності, досудового розслідування кримінальних правопорушень, виконання інших завдань, покладених на поліцію.

2.      Здійснення контролю за роботою органів і підрозділів поліції з питань охорони осіб, затриманих  за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, осіб, стосовно яких застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, та засуджених осіб, їх доставляння під час досудового слідства, проведення з ними слідчих дій, розгляду прав у судах, забезпечення виконання постанов суду про адміністративний арешт.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ ЗВЕРТАТИСЯ?  

1.      Мають місце дії органів (відділів, відділень, департаментів) Національної поліції України, що порушують права людини.

2.      Мають місце дії працівників поліції, що порушують права людини.

3.      Ви маєте пропозиції щодо удосконалення роботи органів Національної поліції України у сфері дотримання прав людини.

ДЕ НАС ЗНАЙТИ?

Особистий прийом здійснюється

 

Вівторок

з 14:00 по 18:00

Пятниця

з 09:00 до 13:00

 

Адреса: 87500, Донецька обл., м. Маріуполь,

 вул. Георгіївська, 65  (приміщення  Управління кримінальної поліції)

 

тел.: 099-408-29-58

 

e-mail: [email protected]

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку