«Допоможіть, мене хочуть побити», – таким словами звернулася по допомогу до поліції 15-річна дівчина

UASC

Школярка з Костянтинівки повідомила про конфлікт з однолітками, який переріс у бійку. Протягом 15 хвилин кваліфікована дівчина-оператор тримала ситуацію під контролем, поки не прибули співробітники поліції. Всього ж за минулу добу на лінію 102 звернулися 17 неповнолітніх.

Вчора, 1 липня, на лінію «102» зателефонувала 15-річна дівчина, яка повідомила, що її хочуть побити. З’ясувалося, що школярку та її знайомого оточили агресивно налаштовані однолітки. Конфлікт почав переростати у бійку, та більш за все її лякали погрози. Не зволікаючи, дівчина набрала 102.

«Вони зараз біля мене, хапають за руки та не дають піти», - крізь зриви в голосі повідомила перелякана мешканка Костянтинівки.

Поки їхав наряд поліції неповнолітня розповіла, що дівчата вже кілька днів переслідують її та намагаються побити. Але через що сталася суперечка, дівчина пояснити не змогла.

Відволікти від конфлікту школярку змогла оператор. Як кваліфікований спеціаліст, дівчина по телефону відвела підлітка у безпечне місце, питала про хобі та плани на майбутнє. Думки про улюблене заняття заспокоїли дитину.

Оператор тримала дівчинку на лінії, доки їхав наряд поліції. Вже за 15 хвилин заявниця була у безпеці.

Наразі з всіма учасниками конфлікту проводяться превентивні заходи.

Всього за минулу добу до Єдиного аналітичного сервісного центру (UASC) зателефонували 17 дітей.

 
Відділ комунікації поліції
Донецької області

Матеріали для ЗМІ

Фото