Ти творча людина, підтримуєш здоровий спосіб життя та «Stop drug» твоє кредо? Прийми участь у соціальному фотопроєкті та покажи шлях існування з наркотиками чи повного життя без них. Подробиці далі.
Поліція Донеччини за ініціативною Краматорського районного управління поліції в Донецькій області та за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру оголошує фотоконкурс на найкраще соціальне фото про шкоду наркотиків.
До участі в конкурсі запрошуються професійні фотографи та фотографи-любителі, окремих переможців буде визначено за чотирма категоріями:
серед працівників поліції та курсантів вишів системи МВС;
серед професійних фотографів;
серед школярів (віком до 18 років );
серед фотографів-аматорів (віком старше 18 років).
Що потрібно зробити?
- для участі у конкурсі надсилай одну світлину у форматі .jpg з короткою назвою, що передає суть фото. Світлини мають бути високої якості (роздільна здатність не гірше, ніж 2048х1536), що дозволять їх друк;
- у листі вкажи інформацію про учасника (ПІБ, вік, населений пункт, рід занять) та контактні дані;
- фотороботи з контактною інформацією надсилай до 31 травня 2021 року (включно) на ел. адресу [email protected].
Переможці, яких визначатиме спеціально створена незалежна комісія, будуть нагороджені цінними подарунками.
Найкращі світлини будуть продемонстровані на фотовиставці «Stop drug – живи на повну», приуроченої до всесвітнього дня боротьби з наркоманією.
Для довідки:
На виконання Регіональної програми з профілактики правопорушень, протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів в Донецькій області на 2019-2021 роки конкурс світлин організовано ГУНП України у Донецькій області за підтримки відділення Національного Олімпійського Комітету України в Донецькій області, за участі Донецького державного університету внутрішніх справ та Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.