Безпека людей – пріоритет: Ігор Клименко з робочою поїздкою на Донеччині
У своєму офіційному Telegram-каналі Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко розповів деталі робочої поїздки на Донеччину.
«Росія тут б’є з усього, що має. Цілить по житлових будинках, вбиває мирних людей. В одній з нещодавніх трагедій – влучання в багатоповерхівку. Загинуло 6 людей, ще 4 поранені. Пошуково-рятувальна операція тривала три доби. Але навіть в умовах постійної загрози триває служба, робота і захист людей», – написав Глава МВС України.
Ігор Клименко розповів про оперативні наради за участі голови ОВА Вадима Філашкіна, зокрема:
- З командуванням Нацгвардії, керівництвом напрямку логістики МВС та поліції. Представили оновлену команду, яка відповідатиме за матеріально-технічне забезпечення бойових підрозділів Національної гвардії. Абсолютна більшість з них – військові безпосередньо з бригад.
- З командуванням 1-го корпусу НГУ «Азов», командирами бригад «Червона калина», «Азов», 18-та Слов’янська, «Буревій», «Рубіж», «Кара-Даг», бойових підрозділів Національної поліції. Серед тем – ситуація на фронті та першочергові потреби.
- З представниками всіх служб системи МВС: поліції, ДСНС, прикордонників, міграційної служби, сервісних центрів. Говорили про безпеку людей, евакуацію та надання сервісних послуг.
Ігор Клименко поінформував, що в області працюють 13 евакуаційних груп. 5 із них – «Білий янгол». Евакуація розбита на 24 етапи. 21-й вже завершено.
«Продовжуємо надання сервісних послуг. Всі працюють в укриттях. Попит є. Наприклад, у Міграційній службі на Донеччині цьогоріч оформили понад 13 тисяч документів: ID-картки та закордонні паспорти», – написав Міністр.
Також Глава МВС України вручив державні нагороди поліцейським та бійцям Національної гвардії України, які щодня ризикують життям заради безпеки Донеччини.
«Там, де біда – наші служби поруч. Кожна загроза не залишається без відповіді: реагуємо, підсилюємо, діємо», – резюмував Ігор Клименко.
Департамент комунікації МВС України