Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Діти, які тренуються під егідою поліції Донеччини, взяли 15 призових місць на всеукраїнському турнірі з дзюдо
Опубліковано 17 травня 2021 року о 19:07

Вихованці маріупольською спортивної школи взяли участь у першому всеукраїнському турнірі з дзюдо «Кубок Приазов’я», який відбувся 17 травня в Маріуполі. Діти показали високу майстерність та гідні результати.

Турнір серед хлопців та дівчат вперше відбувся в Маріуполі за ініціативи секції дзюдо обласної СДЮСШОР. За право отримати золоту медаль змагалися близько 350 юних спортсменів з різних областей України.

Маріуполь представили найменші дзюдоїсти фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», яких підтримують поліцейські – загалом 40 дітей постали з суперником на татамі.

Начальник поліції Донеччини Микола Семенишин привітав учасників турніру та зазначив, що кожен з дітей вже є переможцем, адже йде до мети та докладає максимум зусиль, аби здобути перемогу.

Володимир Єремчук – найменший з чемпіонів. Йому нещодавно виповнилося 7 років. Додому хлопчик привіз золото. Восьмирічний Тамерлан Сагиров боровся у категорії 23 кг. Окрім золотої медалі, маленького дзюдоїста було відзначено за найкращу техніку. Вихованець займається лише рік, проте в його житті це вже другий турнір і друга перемога.

Серед новачків – Гліб Солоп, 7 років. Хлопець взяв бронзу у категорії 32 кг.

Тренує маленьких чемпіонів майстер спорту, чемпіон України, призер чемпіонатів Європи та чемпіон Кубку Європи із дзюдо В’ячеслав Менчаков.

«Такі масштабні змагання проводилися в Маріуполі вперше. До цього були тільки у Києві та Дніпрі. Наша команда завоювала 4 золоті, 1 срібну та 10 бронзових медалей! І хлопці і дівчата показали високі результати та гідно представили місто», - говорить тренер.