Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Дмитро Романенко вкотре підтвердив свою першість на Всеукраїнському чемпіонаті з пауерліфтингу
Опубліковано 12 червня 2019 року о 16:15

Інспектор чергової частини з особливих доручень обласного главку поліції Донеччини виборов три золоті та бронзову медалі на Відкритому Чемпіонаті ВПА Центральної України з пауерліфтингу.

На змаганнях у Дніпрі, що пройшли на початку червня,поліцейський та спортсмен Дмитро Романенко гідно представив Донеччину.

Атлет змагався у двох номінаціях – MPF (поліцейські, військові) та у ваговій категорії 82,5 кг.

Два «золота» поліцейський здобув, виконавши кандидата в майстри спорту у строгому підйомі штанги на біцепс на 60 кг та серед військових вікової групи 33-39 років своєї вагової категорії.

У жимі штанги лежачі спортсмен також посів перше місце серед своєї вікової категорії та третє – серед поліцейських.

Це тільки четверті змагання з пауерліфтингу, в яких взяв участь офіцер поліції, з кожного він привозив «золото».

Зараз спортсмену 35 років, 17 з яких він віддав службі у поліції і тільки 2 роки – такому виду спорту. Зараз він керує нарядами поліції Донеччини. Побажаємо йому успіхів у наступних змаганнях, які відбудуться вже восени.