До поліцейських за допомогою звернулась 16-річна дівчина, батьки якої зловживають алкоголем
До Краматорського відділу поліції надійшла заява неповнолітньої дівчини щодо антисоціальної поведінки матері та вітчима. Після перевірки горе-батьків притягнуто до адміністративної відповідальності. Наразі заявниця перебуває у родичів, її маленького брата направлено на обстеження.

У своїй заяві до поліції дівчина зазначила, що мати зловживає алкогольними напоями, а вітчим постійно ображає її та чотирирічного братика.
Інспектори з ювенальної превенції Краматорського відділу поліції, група реагування «Поліна» та представник служби у справах дітей Краматорської міськради перевірили родину.
На час прибуття «незваних гостей» батьки перебували у стані алкогольного сп’яніння, а малолітня дитина – в занедбаному стані. Навкруги – бруд та безлад, продукти харчування – не придатні до вживання.
За результатами інспектування прийнято рішення 4-річного хлопчика тимчасово помістити до Дитячого територіального медичного об’єднання міста Краматорськ для подальшого обстеження. Неповнолітня дівчина тимчасово проживатиме у своїх родичів.
Дорослих членів родини притягнуто до адміністративної відповідальності, з ними проведено співбесіду щодо подальшого покращення умов проживання дітей.