На Донеччині поліцейські під обстрілами рятують поранених і розвозять гуманітарну допомогу

Допомога

Співробітники поліції вивезли з-під російського вогню жительку Мар’їнки з численними пораненнями: жінці надали першу допомогу, намагаючись врятувати око.  На лінії фронту, де військові міцно тримають оборону, правоохоронці також допомагають забезпечувати найнеобхіднішим людей, що через військову агресію  залишилися без засобів для існування.

Мар’їнка, днями. Під час першого рейсу до палаючого міста поліцейські евакуювали 9 людей, з них двоє дітей.  Одна з жінок потребувала термінової медичної допомоги: через опік ноги розвився некроз. Одразу після евакуації росіяни завдали черговий удар по житловим кварталам. Правоохоронці повернулися, щоб надати жителям допомогу. Вдалося вивезти жінку з надважкими пораненнями голови, тіла, кінцівок. Під час надання першої допомоги поліцейський доклав усіх зусиль, аби зберегти постраждалій око. Ще один мирний житель не вижив, поліція допомогла забрати тіло.

Поліцейські щодня об’їжджають укриття, де ховаються від російських снарядів мар’їнці. У підвалі одного з будинків виявили родину з трьома маленькими дітьми. Правоохоронці запропонували евакуацію, проте батьки поки не хочуть залишати рідний дім. Для всіх, хто залишається в місті, поліція доставляє гуманітарну допомогу. 

Очеретинська ОТГ. У громаді склалася скрутна ситуація з постачанням продуктів, води, предметів першої необхідності. Поліцейські Авдіївки доставили продуктові набори та хліб мешканцям Красногорівки та Водяного, які потерпають від ворожих обстрілів.  Аби врятувати своє життя, люди змушені переховуватися у підвалах.

Поліцейські й надалі робитимуть усе можливе, аби забезпечити людей найнеобхіднішим.

Відділ комунікації поліції
Донецької області