Поліція відкрила кримінальне провадження через загибель людини внаслідок наїзду КАМАЗу в Бахмутському районі
Опубліковано 12 лютого 2020 року о 15:41
Трагедія сталася під час буксування легкового автомобіля. Вантажівка рухалася заднім ходом та наїхала на чоловіка, який знаходився позаду КАМАЗУ і координував його рух. Від отриманих травм постраждалий помер до приїзду «швидкої».
ДТП сталася вчора, близько 19.00, на автодорозі між селищами Миронівське та Роти Бахмутського району.
Водій КАМАЗу разом зі знайомим поспішили на допомогу людині, чия автівка застрягла в сніговому заметі. Під час порятунку один з помічників був смертельно травмований. Ним виявився 49-річний житель с. Відродження.
Поліція встановлює повні обставини події. Факт кваліфіковано за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху). Тривають слідчі дії.
Відділ комунікації поліції
Донецької області