Поліція Донеччини спрямувала до суду кримінальне провадження відносно організованої злочинної групи, яка вчиняла крадіжки на підприємстві

Крадіжка

Шестеро учасників злочинного угрупування обвинувачуються у викраденнях вугілля з вантажних потягів на станції в Маріуполі. Зловмисники спричинили підприємству збитків на суму близько мільйона гривень. На охоронювану територію виконавці проникали безперешкодно, маючи корупційний зв'язок з керівником підрозділу охорони.

Співробітники обласного главку поліції Донеччини у взаємодії зі службою безпеки регіональної філії «Донецька залізниця» та за процесуального керівництва прокуратури Донецької області викрили організовану злочинну групу, яка вчинила серію крадіжок зі станції на території маріупольського підприємства.

Підозрювані викрадали з вагонів кокс. На вантажних автомобілях викрадене перевозили до складів, де ховали до моменту реалізації.

До складу ОЗГ входили п’ятеро жителів Волноваського району та керівник підрозділу із забезпечення збереження майна підприємства.

Зібрано докази відносно кожного члена угрупування. Фігурантам інкримінується ч.5 ст. 185 (крадіжка) та ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

31 липня цього року кримінальне провадження з обвинувальними актами направлено до суду. На квартиру 27-річного організатора незаконного бізнесу накладений арешт.

Відділ комунікації поліції
Донецької області