Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
На Донеччині пройшов чемпіонат з поліатлону серед силових відомств та вишів системи МВС
Опубліковано 22 серпня 2020 року о 09:38

У комплексному спортивному багатоборстві взяли участь 12 команд. Доводили свою першість на швидкість, витримку та силу поліцейські, рятувальники, прикордонники, нацгвардійці та курсанти провідних вишів.

Масштабний спортивний захід пройшов за ініціативи керівництва ГУНП в Донецькій області та за підтримки фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» в Україні.

Два дні поспіль 50 учасників у складі 12 команд бігали, стріляли та плавали, аби перемогти суперника у швидкості, витривалості та влучності та принести перемогу своєму відомству.

У складі поліцейських збірних змагалися співробітники Головного управління поліції Донеччини та територіальних підрозділів, також участь у чемпіонаті взяли рятувальники, прикордонники, нацгвардійці та курсанти ДЮІ МВС України.

На фінальному етапі спортивні змагання складалися з чотириборства: біг на швидкість та витримку (1-3 км),  плавання (50 та 100 метрів) та стрільби з пневматичної зброї на 10 метрів.

За загальною сумою балів у командному заліку виборола «золото» команда курсантів ДЮІ, друге та третє місця посіли рятувальники та поліцейські обласного главку відповідно.

Відзначимо, що в особистій першості турніру друге місце здобули представники команди управління поліції: у віковій категорії до 39 років – Олександр Джуган, а до 49 років – Дмитро Романенко.

Вітаємо учасників з перемогою та бажаємо нових звершень!