Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
На Донеччині визначили кращих стрільців серед представників правоохоронних органів та курсантів навчальних закладів МВС України
Опубліковано 26 липня 2019 року о 14:41

Відкритий чемпіонат Нацполіції України з практичної стрільби проходив 25 та 26 липня. Перемогу у командному заліку здобули співробітники Центрального відділу поліції, а кращою серед жінок-поліцейських стала Марина Рощина з Торецька.

У чемпіонаті взяли участь поліцейські обласного апарату ГУНП в Донецькій області, серед яких була й суто жіноча команда, структурних та територіальних підрозділів поліції області, представники вишів МВС України та інших правоохоронних органів.

Після відбіркового туру найкращі стрільці зустрілися на полігоні для проведення фінального етапу змагань. Спортивне свято об’єднало 42 стрільців-поліцейських у складі 14 команд з усієї області.

Після обов’язкового інструктажу з техніки безпеки при поводженні зі зброєю, учасники приступили до практичних вправ. Правоохоронці виборювали першість у трьох видах швидкісних вправ високої складності. Стріляли зі зброї, яка є на озброєнні в Національній поліції України, на відстань у 7 та 15 м.

За підсумками у командному заліку перше місце посіла команда Центрального відділу поліції, срібними призерами стали курсанти «Академії поліції» ДЮІ МВС України, на третьому місці – команда ГУНП в Донецькій області.

Найкращою продемонструвала свої сили та майстерство з практичної стрільби Марина Рощина з Торецького відділення поліції, найвправнішого серед чоловіків визначено тренера тренінгового центру ГУНП Віктора Коваленко.

Чемпіонат проходив за підтримки фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» для підвищення рівня спортивної підготовленості та популяризації здорового способу життя.