Одна людина зазнала поранень унаслідок російських атак на Донеччині
За 5 березня поліція зафіксувала 1 127 ударів росії по лінії фронту та житловому сектору області.
Під вогнем перебували 3 населених пункти: міста Дружківка, Костянтинівка, Слов’янськ.
Руйнувань зазнали 20 цивільних об’єктів, з них 16 житлових будинків.
У Костянтинівці ворожий FPV-дрон поранив цивільну особу.
По Дружківці росіяни били бомбою«КАБ-250», дронами – пошкодили 2 приватних будинки й котельню.
Слов’янськ атакували п’ять безпілотників, зокрема «Молнія-2» і «Гранат-4» – пошкоджено 14 приватних будинків, трактор, автомобіль.
Крім того, встановлено інформацію про поранену цивільну особу в Лимані, яка постраждала внаслідок обстрілу 4 березня.
Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст. 438 (воєнні злочини) Кримінального кодексу України.
Важливо!
Шановні громадяни, дотримуйтесь комендантської години та не виїжджайте самостійно неперевіреними маршрутами – ворог розстрілює цивільні авто. Влада за допомогою поліції організує евакуацію з подальшим поселенням – скористайтеся шансом вберегти своє життя.
Не піднімайте невідомі предмети та не чіпайте нерозірвані снаряди. Викликайте піротехніків за телефоном 101.
Попереджаємо про шахрайські схеми під час війни, зокрема пов’язані з орендою житла, пошуком рідних тощо. Дотримуйтесь простих правил, щоб убезпечити себе від аферистів.
Будьте обережні, в захоплених населених пунктах загарбники займаються мародерством, відбирають транспорт.
Окупант масово розповсюджує фейки, тож довіряйте виключно офіційним джерелам інформації.
Відділ комунікації поліції
Донецької області