Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Поліцейські Донеччини вибороли «золото» на Кубку України з пауерліфтингу
Опубліковано 02 листопада 2020 року о 15:05

Золоті медалі «взяли» співробітники обласного главку поліції в Донецькій області – Дмитро Романенко та Ілля Петренко. Серед 150 учасників зі всієї країни – і аматорів, і професіоналів, наші поліцейські показали найкращі результати.

Десятий ювілейний Відкритий Кубок ВПА України з пауерліфтингу відбувся у Дніпрі 31 жовтня -1 листопада. Поліцію Донеччини представляли одразу два поліцейських – інструктор з особистої безпеки тренінгового центру Ілля Петренко та інспектор відділу диспетчерської  служби ГУНП в Донецькій області Дмитро Романенко.

Обидва спортсмени в черговий раз підтвердили свої звання майстрів спорту та на вищому рівні представили Маріуполь та поліцію Донеччини.

Інструктор Ілля Петренко «у спорті» вже 10 років. На змаганнях у категорії open (24-39 років) до 100 кг чоловік здобув «золото» у становій тязі серед аматорів, піднявши 262,5 кг. В абсолютному заліку поліцейський виборов срібну медаль.

Дмитро Романенко, який керує всіма поліцейськими нарядами в Донецькій області, змагався у двох номінаціях – MPF (військові, поліцейські) та у дивізіоні Submasters (33-39 років) у вазі 82 кг.

В обох номінаціях Дмитро посів перше місце: у становій тязі, піднявши 212,5 кг, та у строгому підйомі штанги на біцепс. Поліцейський перевершив свій минулий результат, чим допоміг команді маріупольських спортсменів виграти два кубки. Загалом атлет привіз додому чотири золоті медалі.

Вітаємо чемпіонів поліції Донеччини та бажаємо наступних перемог!