Поліцейські Краматорська провели обшуки у двох гральних закладах міста
При проведенні обшуків у закладах з вивіскою “Національна лотерея» правоохоронці вилучили комп'ютерну техніку, роутери, «робочі зошити» та готівку. За даним фактом проводиться досудове розслідування.
Оперативники відділу кримінальної поліції Краматорська задокументували незаконну діяльність закладів із вивіскою «Національна лотерея». У рамках кримінального провадження обшуки проведено у двох пунктах грального бізнесу, розташованих у центрі міста.
У підпільних клубах поліцейські застали адміністраторів, охоронців та клієнтів. Останні зізнались у своїй гральної "залежності" і розповіли, що приходять у такі заклади систематично.
Всього в присутності понятих правоохоронцями було вилучено 29 комп'ютерів, 2 роутери, зошити з чорновими записами та готівку.
Вилучене буде спрямовано на експертизу комп'ютерної техніки та програмного забезпечення.
Тепер згідно з ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України «Зайняття гральним бізнесом», організаторам закладів загрожує штрафу розміром від 10 до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією грального обладнання.