Фігурант злочину свою провину визнає та співпрацює зі слідством. Йому оголошено про підозру за вчинення вбивства та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Нагадуємо, що 20 грудня 2019 року під час вживання спиртних напоїв між краматорчанином та його співмешканкою виникла сварка, уході якої чоловік вдався до рукоприкладства. Від отриманих травм жінка померла. Злякавшись відповідальності, фігурант спочатку сховав тіло на балконі своєї квартири, а через три дні вивіз його до Олександрівського району і залишив на узбіччі автошляху. Повернувшись до Краматорська, він переховувався.
26 грудня тіло загиблої знайшов випадковий перехожий. Оперативники Краматорського відділу поліції впродовж кількох днів шукали свідків та очевидців убивства, провели комплекс оперативних заходів.
Поліцейські розповсюдили орієнтування за прикметами злочинця, встановили коло його спілкування, з’ясували обставини вчинення вбивства. А під час проведення оперативної операції затримали розшукуваного за місцем мешкання його знайомої.
Наразі триває досудове розслідування під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури. Фігуранту повідомлено про підозру за скоєння злочину, передбаченого ст. 115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство»,та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.