Меню

Поліцейські затримали маріупольчанку, яка підозрюється у вбивстві чоловіка

Опубліковано 30 грудня 2019 року о 13:15

Оперативники Маріуполя затримали жінку, яка нанесла п'ять ножових поранень своєму співмешканцю та втекла з місця пригоди. Їй загрожує до 15 років позбавлення волі.

29 грудня в одному з будинків Лівобережного району пара співмешканців разом з "другом сім'ї" розпивали алкогольні напої. Під час посиденьок між цивільним подружжям виникла сварка, причиною якої стали ревнощі. 29-річна жінка схопила ножа та декілька раз нанесла ним удари у живіт своєму 46-річному чоловікові, після чого втекла. Від отриманих травм потерпілий помер на місці.

Через декілька годин поліцейські встановили, що втікачка переховується у подруги. Наразі її затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання щодо повідомлення жінці про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

Центральний відділ поліції
Донецької області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux