Меню

Щойно вдарив КАБ: під обстрілами «Білі янголи» рятували мирних мешканців з Олексієво-Дружківки

Опубліковано 27 квітня 2026 року о 14:24

Російська армія цілодобово завдає руйнівних ударів по населеному пункту, знищуючи будинки, травмуючи та вбиваючи цивільних. Попри небезпеку, підрозділ поліції «Білий янгол» разом із волонтерами продовжує евакуйовувати тих, хто чекає на допомогу.

Екіпаж заїхав до селища за кілька хвилин після влучання авіабомби в приватний сектор. Назустріч правоохоронцям біг чоловік, який благав про допомогу – снаряд поцілив у будинок. Поліцейські негайно вирушили на місце, надали першу допомогу пораненій жінці й доставили її до лікарні. На щастя, травми були нетяжкі.

Далі – евакуація з села Осикове, який є крайнім населеним пунктом від фронтової Костянтинівки та межує з Олексієво-Дружківкою.

Розбитими вулицями «Білі янголи» дістались адреси подружжя, яке попросило про допомогу. Оселя зазнала значних руйнувань, а ворожі дрони знищили дві автівки. Проте евакуювали лише жінку, а чоловік не захотів залишати худобу, за якою доглядає.

З Олексієво-Дружківки правоохоронці вивезли жінку, яка вижила після прямого влучання в її будинок. Під час обстрілу в оселі перебувало кілька людей: троє загинули, а одне подружжя дивом вціліло. Після пережитої трагедії дружина вирішила виїхати, її чоловік – лишився.

Усіх евакуйованих доставили до безпечного місця. Надалі людям допоможуть виїхати до тилових регіонів України.

Поліція вкотре закликає громадян не ризикувати життям і евакуюватися, поки це ще можливо.


Робоче відео для журналістів - https://fex.net/ru/s/pmkyooc

Відділ комунікації поліції

Донецької області

 

Евакуація

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux