Меню

Слов'янські поліцейські та лігівці приєдналися до Всесвітньої акції «16 Днів проти насилля»

Опубліковано 28 листопада 2018 року о 11:27

Кампанія 16 Днів запроваджена до Міжнародного дня прав людини - 10 грудня. Мета цієї акції – підвищення знань та інформованості, захист та підтримка постраждалих від насильства.

Захід був організований представниками ПРООН, соорганізатором виступив Центр культури довколишнього середовища, також підтримку надали відділ культури та відділ освіти Слов'янської міської ради.

В акції прийняли участь більше 100 мешканців міста. Центральним елементом кампанії був флешмоб, наприкінці якого учасники запустили в повітря білі кульки. А на сцені будинку культури учні місцевих навчальних закладів та актори театру тіней розкрили тему гендерно - обумовленого насилля.

В свою чергу поліцейські та юні учасники громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських» інформували громадян, як не стати жертвою насильства, куди звертатися та де отримати необхідну соціальну та юридичну допомогу.

Тільки в цьому році в Слов’янську від домашнього насилля постраждали 432 жінки. Становлячись жертвою, інколи постраждалі не знають, куди їм звертатися, тому мета цієї акції також є підвищення знань та інформованості, захист та підтримка постраждалих від насильства.

Подібні акції пройдуть і в інших містах регіону.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux