Меню

Ціна зволікання – життя: евакуаційна група «Білий Янгол» вивезла з Дружківки родину з дитиною та літню жінку

Опубліковано 24 червня 2026 року о 14:04

У місті немає світла, води, зв'язку, на дорогах – згорілі автівки. Місцеві жителі змушені долати кілометри велосипедами до сусіднього Краматорська, аби купити ліки та продукти. Кількість охочих виїхати з Дружківки зростає. Сім’я 11-річної Поліни виїжджає після трагедії – російський снаряд вбив дідуся.

Поліцейські продовжують рятувати цивільне населення, яке щодня потерпає від ударів ворога. Цього разу екіпаж поліції «Білий янгол» відпрацював дві заявки. Перша – порятунок мами з 11-річною донькою та кішкою Ясею. Свого часу родина вже виїжджала до Краматорська в евакуацію, але місяць тому повернулася додому, щоб умовити літніх батьків теж виїхати. На жаль, вчасно врятувати рідних не встигли.

«Ми жили тут близько місяця, вмовляли бабусю й дідуся виїхати. Але вмовити вчасно не вдалося. Дідусь загинув від прильоту у будинок», – розповідає дівчинка.

Це страшне горе змусило матір негайно забирати дитину і тікати від війни. «Позавчора був приліт, а зараз ми їдемо до Дніпра – ховати батька», — крізь сльози каже жінка.

Поліцейські оперативно вивезли матір із дитиною і передали їх волонтерам, які допоможуть родині дістатися безпечнішого регіону.

Другим рейсом поліцейські евакуювали 69-річну пані Наталію, яка має порушення слуху. Жінка вже вдруге тікає від російських снарядів. Спочатку ворог знищив її дім у Костянтинівці.

«У Костянтинівці розбомбили все, все згоріло. Переїхала у Дружківку. Потім я впала, зламала руку. Хотіли виїхати раніше, але не вийшло. Чим довше живу, тим гірше й гірше. Зв’язку вже немає, пункт, звідки можна зателефонувати, працює по 2-3 години. Аптеки зачинені, ліків немає. Пенсію їдемо знімати у Краматорськ, бо тут банкомати не працюють. Дехто навіть на велосипедах туди їде, щоб купити продукти», — ділиться  жінка.

Поліцейські доставили 69-річну пані Наталію у безпечне місце, де вона зможе отримати належний медичний догляд, соціальну та гуманітарну допомогу.

Поліція Донеччини вкотре закликає: не чекайте критичного моменту! Евакуація – це єдиний спосіб зберегти життя та здоров’я ваших дітей і літніх родичів.


Робоче відео для журналістів - https://fex.net/ru/s/ovplsma

Відділ комунікації поліції

Донецької області


Евакуація

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux