Меню

У Костянтинівській громаді триває примусова евакуації родин з неповнолітніми

Опубліковано 19 жовтня 2024 року о 13:08

До початку заходів у громаді перебувало близько 2000 дітей, наразі залишається понад 200. Виїхати сім’ям допомагають поліцейські.

Через загострення ситуації в Костянтинівській міській громаді з 26 серпня триває примусова евакуація родин з дітьми. З домашніми улюбленцями та іграшками малеча залишає рідні оселі, бо залишатися – смертельно небезпечно.

Екіпаж «Білий янгол» поліції Бахмута та спеціально сформовані евакуаційні групи безпечно вивозять дітей з батьками на броньованих авто, вдягнувши захисні комплекти – дитячі шоломи та бронежилети.

«Щодня ворог хаотично б’є з усіх видів озброєння по житлових кварталах Костянтинівки. Є перебої зі світлом, зв’язком. А малеча має жити в безпеці та нормальних умовах», - зазначив заступник начальника поліції Костянтинівки Олексій Фролов.


Робоче відео для журналістів - https://fex.net/ru/s/8saszc5

Відділ комунікації поліції

Донецької області



Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux