Чоловік не лише виготовляв та зберігав психотропні речовини, але й влаштував у своїй квартирі притон,де схиляв до вживання наркотиків своїх знайомих. Наразі відносно фігуранта завершено досудове розслідування, обвинувальний акт спрямовано до суду.
Співробітники управління протидії наркозлочинності отримали оперативну інформацію щодо місцевого мешканця, який надає приміщення своєї квартири для виготовлення та вживання наркотиків,а також особисто виготовляє психотропні речовини за допомогою лабораторного обладнання.
Під час проведення обшуку за місцем мешкання 34-річного фігуранта поліцейські вилучили метамфетамін, прекурсор, лабораторне обладнання для виготовлення вказаної психотропної речовини, використані медичні шприци з залишками крові, медичні шприци з порошкоподібною речовиною білого кольору та інший скляний та керамічний посуд який використовувався для виготовлення психотропної речовини.
Крім того на момент проведення обшуку в квартирі підозрюваного знаходилися двоє чоловіків, які вже зробили собі внутрішньовенні ін’єкції метамфетаміну. Як виявилось, одного зі своїх гостей власник притону,пригостивши черговою дозою,«підсадив на голку», адже чоловік раніше не вживав наркотики.
Відносно підозрюваного завершено досудове розслідування у кримінальних провадженнях, відкритих за фактами правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 309 (незаконне виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту), ч. 1 ст. 313 (незаконне виготовлення та зберігання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ч. 1 ст. 315 (схиляння певної особи до вживання психотропних речовин), ст. 317 (надання приміщення для незаконного вживання наркотичних засобів) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт спрямовано до суду. Зловмиснику загрожує до 5 років позбавлення волі.