Меню

У Покровську спрямовано до суду кримінальне провадження щодо спроби збуту наркотиків у місця позбавлення волі

Опубліковано 23 березня 2018 року о 16:17

До 10 років ув’язнення загрожує 17-річному мешканцю за нелегальний наркообіг. Затримано його було на гарячому при відправці посилки з коноплями до режимної установи. Наразі обвинувальний акт вже у суді.

До місцевої поліції надійшла інформація про те, що учень третього курсу професійного ліцею готує заборонений вантаж, кінцевим місцем призначення якого є місця позбавлення волі. Правоохоронці взяли в роботу цей факт і почали його документування.

Оперативники затримали зловмисника на фінальній стадії, коли посилка мала б бути відправленою. Під час її перевірки у поштовому відділенні було вилучено канабіс.

На теперішній час до матеріалів кримінального провадження долучено висновки судово-хімічної експетизи, яка підтвердила наркотичне походження рослини.

Неповнолітній зловмисник свою вину визнав повністю та активно співпрацював з правоохоронцями.

Досудове розслідування за ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевозка, пересилка або збут наркотичних засобів, психотропних речовин а їх аналогів» завершено та спрямовано до суду для прийняття процесуального рішення. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux