Меню

Увага! Лиманські поліцейські встановлюють свідків ДТП

Опубліковано 27 жовтня 2018 року о 10:48

Прохання до свідків наїзду на пішохода, що стався ввечері 26 жовтня близько 18.40 на автодорозі між населеними пунктами Лиман та Ямпіль - звернутись до Лиманського відділення поліції.

Близько 19.00 в поліцію надійшло повідомлення про те, що на узбіччі лежить чоловік з тілесними ушкодженнями без свідомості.

При ретельнішому огляді місця ДТП було встановлено, що наїзд скоїв ймовірно автомобіль ВАЗ 2104 або 2107 темно зеленого кольору, на якому знаходилась «мухобійка». При наїзді, швидше за все, було пошкоджено правий бік авто, фару та бампер. Транспортний засіб рухався в бік міста Сіверськ Бахмутського району.

Поліція Лимана звертається до свідків та очевидців події з проханням: надати інформацію, необхідну для проведення досудового розслідування за даним фактом.

Звернутись до правоохоронців можна за телефонами: 050-544-38-83, 066-970-04-90, 050-828-18-78 або 102, а також за адресою: м. Лиман, вул. Свободи, 27.

Слов'янський відділ поліції

Донецькій області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux