Меню

В Бахмуті поліцейські викрили жінку, яка поранила чоловіка ножем

Опубліковано 02 січня 2020 року о 15:06

Конфлікт між жінкою та її знайомим закінчився ножовим пораненням останнього. Потерпілий перебуває в лікарні, а зловмисниці загрожує ув’язнення.

Учора, 01 січня, до поліції Бахмута надійшло повідомлення від медиків про госпіталізацію 51-річного місцевого жителя з раною у ділянці черевної порожнини.

Слідчо-оперативна група встановила обставини злочину та викрила зловмисницю.

Виявилось, що чоловік разом зі своєю 33-річною знайомою вживали у нього вдома спиртні напої. Коли між ними виникла сварка, жінка схопила кухонного ножа та вдарила ним чоловіка в живіт. Наразі постраждалий знаходиться в лікарні, його прооперовано.

Знаряддя злочину вилучено та направлено на експертизу.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.

Бахмутський відділ
поліції Донецької області

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux