В Бахмуті за підозрою у замаху на вбивство затримано місцевого мешканця
Співробітники поліції встановили, що під час сварки він кілька разів вдарив свого товариша ножем. Винуватцю загрожує до 15 років позбавлення волі.
До чергової частини Бахмутського відділу поліції надійшло повідомлення від медичних працівників про те, що до хірургічного відділення доставлено чоловіка з проникаючою колото-різаною раною грудей.
Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце події, встановила, що 33-річний потерпілий посварився зі своїм 31-річним приятелем. В ході конфлікту молодший взяв ножа та декілька разів вдарив ним опонента. У потерпілого діагностовано проникаючу рану грудної клітини зліва та пошкодження скроневої області голови.
Поліція розпочала кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією за ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (Замах на вбивство). Підозрюваного затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Досудове розслідування триває.