В Луганській та Донецькій областях пройшла ротація поліцейських, які входять до складу Об’єднаних сил
На Схід країни прибула нова зміна співробітників поліції з усіх областей, які працюватимуть на стаціонарних та мобільних блокпостах. Т.в.о. заступника командувача Об’єднаних сил Сергій Кондрашенко провів нараду в Бахмутському відділі поліції з керівниками приданих підрозділів.
Виконуючий обов’язки заступника командувача Об’єднаних сил з питань застосування сил і засобів Національної поліції Сергій Кондрашенко наголосив, що безпека громадян на території проведення операції Об’єднаних сил залежить від якісної роботи на блокпостах. Основними функціями поліції в складі ОС є забезпечення національної оборони і безпеки, відсічі та стримування збройної агресії РФ. А головним критерієм оцінки роботи поліції є рівень довіри населення.
«Завдання поліцейських на блокпостах залишаються незмінними – це недопущення переміщення на мирну територію небезпечних предметів та виявлення осіб, які можуть становити загрозу для мирних мешканців», - зазначив Сергій Кондрашенко.
На нараді були присутні керівники поліції Донеччини та Луганщини, які підкреслили важливість підтримання налагодженої взаємодії регіонального управління та всіма його підрозділами з приданими силами під час охорони громадського порядку.
Така співпраця вже досягнута, але у зв’язку з ротацією важливо зберегти її на належному рівні.
Сергій Кондрашенко відзначив, що наразі на блокпостах в Луганській та Донецькій областях створені всі умови для якісного несення служби поліцейськими та зручності громадян. Наряди забезпечені сучасною технікою для більш швидкої та якісної перевірки – металодетекторами, відеокамерами на спеціальних штативах з приладами нічного бачення, засоби для обстеження транспортних засобів у важкодоступних місцях.
Також для поліцейських нової ротації продемонстрували навчальний фільм з алгоритмом роботи на блокпостах та дій в екстремальних ситуаціях, який був підготовлений ГУНП в Донецькій області.