Від початку дії нових санкцій поліція Донеччини задокументувала понад 3800 порушень карантинних обмежень щодо використання масок
Загалом з початку карантину зареєстровано понад 9 000 порушень протиепідемічних правил. Відносно порушників складено понад 6000 адміністративних матеріалів.
Поліцейські проводять насамперед профілактичну, роз’яснювальну роботу щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції. В області працюють 43 мобільні групи, які перевіряють суб’єктів господарської діяльності. Загалом на охорону публічного порядку на території Донецької області задіяно близько 1300 правоохоронців.
З початку дії карантину припинено діяльність 162 закладів, з них 11 нічних клубів, які працювали у заборонений час. За минулу добу виявлено тільки одне кафе у Краматорську, яке порушило закон. Відносно керівників закладів правоохоронці склали 2 253 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей).
За минулу добу складено 6 таких адміністративних протоколів.
Крім того, здійснюється контроль за дотриманням обов’язкового маскового режиму в громадських будівлях і транспорті. За відмову використовувати засоби індивідуального захисту з 22 листопада винесено 3 873 постанови за ч.2 ст.44-3 КУпАП.
Поліція Донеччини закликає громадян дотримуватися встановлених правил і берегти своє здоров’я.