Меню

Впродовж години поліцейські розшукали неповнолітню, яка майже добу не виходила на зв'язок з рідними

Опубліковано 25 березня 2019 року о 17:07

Після занять у музичній школі, не попередивши родичів, 13-річна дівчина вирішила залишитися ночувати у подруги. Поліцейські знайшли втікачку та повернули її додому.

До чергової частини Добропільського відділення поліції звернулася мешканка с.Красноярське та повідомила, що її 13-річна племінниця минулого дня пішла з дому та не повернулася. Жінка детально описала зовнішність дитини та її одяг.

На пошуки школярки були орієнтовані всі чергуючи наряди поліції.

Так, проїжджаючи повз парк в місті Білицьке, поліцейські помітили дівчину, за описом схожу на зниклу. З’ясувалося, що вона і є та сама «втікачка». Неповнолітня розповіла, що після навчання вирішила залишитися у подруги, а телефон нібито розрядився, тому вона не могла зв’язатися з рідними.

Встановлено, що дівчина мешкає з бабусею-опікуном і раніше вже йшла з дому.

Поліцейські провели профілактичну бесіду з юною втікачкою та її родичами щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.

Покровський відділ поліції
Донецької області

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux