Меню

Запрошуємо на службу в поліцію Донеччини

Опубліковано 02 лютого 2018 року о 10:55

15 лютого 2018 року в поліції Донеччини розпочинається конкурсний набір на вакантні посади слідчих, оперуповноважених, дільничних офіцерів поліції та поліцейських ізоляторів тимчасового тримання. Вимоги до кандидатів на посади поліцейських:

  • громадянство України;
  • вік від 18 років;

- наявність повної загальної середньої освіти (для  посад поліцейських ізоляторів тимчасового тримання), вищої освіти (для посад оперуповноважених та дільничних офіцерів поліції), вищої юридичної освіти (для слідчих);

  • вільне володіння українською мовою;
  • добрий стан здоров’я та розвинені фізичні дані.

Заповнити анкету для участі у конкурсі можна на сайті www.nabir.np.gov.ua. Оберіть «Донецьку область» та бажану для Вас посаду, після чого дотримуйтесь інструкцій, які приходитимуть на Вашу електронну пошту.

Заходьте на сайт, реєструйтесь, беріть участь у конкурсі та приєднуйтесь до нашої великої поліцейської родини.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (050) 324-69-79 та на адресу [email protected].


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux