Авдіївські правоохоронці встановлюють обставини ДТП за участю рейсового автобусу
Опубліковано 01 грудня 2019 року о 12:34
Подія сталася вчора близько 18 години в Ясинуватському районі. В автобусі знаходилось 50 пасажирів, 5 з них звернулись за медичною допомогою.
До чергової частини Авдіївського відділення поліції надійшло повідомлення, що на трасі неподалік села Новокалинове сталася аварія за участю рейсового автобусу.
Попередньо встановлено, що водій автобусу не впорався з керуванням, в результаті транспортний засіб з'їхав з дороги та перекинувся. В автобусі знаходилось 50 пасажирів, 5 з них звернулись за медичною допомогою.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Покровський відділ поліції
Донецької області