Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Біг, стрільба та плавання. На Донеччині пройшов чемпіонат з поліатлону серед силових відомств системи МВС
Опубліковано 13 серпня 2021 року о 18:06

У змаганнях взяли участь поліцейські, нацгардійці, прикордонники та курсанти провідного вишу. Поліцейські посіли призові місця в особистих заліках, а команда ГУНП в Донецькій області «взяла» бронзу.

Дводенне комплексне спортивне багатоборство відбулося у Маріуполі за ініціативи керівництва ГУНП в Донецькій області та під егідою фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

За першість змагалися 32 учасника у складі 8 команд. За перемогу боролися співробітники Головного управління поліції Донеччини та територіальних підрозділів, військовослужбовці Нацгвардії України, прикордонники та курсанти ДонДУВС.

На фінальному етапі спортивні змагання складалися з чотириборства: біг на швидкість та витримку (60-100 м, 1-3 км), плавання (50 м та 100 м) та стрільби з пневматичної зброї на 10 метрів.

За загальною сумою балів у командному заліку виборола «золото» команда курсантів ДонДУВС, друге місце посіла команда Нацгвардії України, «бронзу» вибороли співробітники ГУНП в Донецькій області.

В особистій першості турніру друге місце здобув інспектор чергової частини з особливих доручень обласного главку поліції Донеччини Дмитро Романенко. Серед жінок друге місце виборола слідча поліції Бахмута Вікторія Ткаченко, третє – співробітниця головного управління поліції Мар’яна Ткаченко.

Вітаємо учасників з перемогою та бажаємо нових звершень!