Меню

Добропільські поліцейські вилучили 120 пачок контрафактних цигарок

Опубліковано 06 березня 2019 року о 14:45

Співробітники Добропільського відділення поліції спільно із представниками громадського формування «Патріоти Добропілля» провели перевірку торгових об'єктів, які реалізують алкоголь та тютюнові вироби.

Під час відпрацювання на ринку у Добропіллі поліцейські задокументували факт незаконної реалізації тютюнових виробів. Правоохоронці вилучили 120 пачок цигарок без відповідних акцизних марок.

Крім того, жінка здійснювала продаж тютюнових виробів без ліцензії на реалізацію.

Вся продукція вилучена та направлена на експертизу.

Відносно реалізатора правоохоронці склали адміністративний протокол за ч.1 ст.156 «Роздрібна торгівля алкогольними напоями або тютюновими виробами без наявності ліцензії або без марок акцизного збору чи з підробленими марками цього збору» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає накладення штрафу від 3400 до 10200 гривень з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Добропільське відділення поліції
Донецької області

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux